Fotelik samochodowy Kinder Kraft Comfort Up
Zdjęcia 8 |
Kinder Kraft Comfort Up |
|
Niedrogi fotelik samochodowy z pokryciem grup 1/2/3, który może przewozić zarówno 9-miesięczne dziecko, jak i 12-letniego nastolatka. Fotelik rośnie wraz z małym pasażerem – wraz ze wzrostem dziecka dopasowanie można regulować zmieniając wysokość zagłówka i szerokość siedziska. Łącznie zagłówek modelu jest regulowany w 7 pozycjach na wysokość. Dzieci z młodszej grupy wiekowej „1” zapinane są w foteliku wewnętrznymi pięciopunktowymi pasami, następnie stosuje się standardowy samochodowy pas bezpieczeństwa.
Kiedy dziecko osiągnie wiek 7 lat, Kinder Kraft Comfort Up rozkłada się i może być używany jako wzmacniacz. Mocowanie produktu na foteliku samochodowym odbywa się za pomocą pasa bezpieczeństwa. Dla najmniejszych dzieci model zawiera anatomiczną poduszkę. Ponadto w foteliku dziecięcym zastosowano zdejmowaną poliestrową osłonę, którą można prać w pralce w delikatnym trybie. Całość waży około 4 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinder Kraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinder Kraft.
Kup Kinder Kraft Comfort Up
Wszystkie ceny 40 →Kinderkraft COMFORT UP i-Size Fotelik samochodowy Regulowany zagłówek Podd | 225 zł |
Kinderkraft Comfort Up I-Size różowy DZI-FOT-KKK-097 | 220 zł |
Fotelik samochodowy KINDERKRAFT Comfort Up I-Size (9-36 kg) Czarny | 500 zł |
Kinderkraft fotelik COMFORT UP i-Size 9-36kg Szary | 309 zł |