Fotelik samochodowy Kinder Kraft Junior Fix 2 i-Size
Zdjęcia 54 |
Kinder Kraft Junior Fix 2 i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinder Kraft Junior Fix 2 i-Size
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kk Kinderkraft KCJUFI20GRY0000 Fotelik Samochodowy Szary 9-36 kg | 348 zł |
Fotelik samochodowy KINDERKRAFT Junior Fix 2 I-Size (15-36 kg) Szary | 500 zł |
Kinderkraft Junior Fix 2 Fotelik samochodowy 100-150 i-Size 15-36 kg isofi | 319 zł |
Fotelik samochodowy KINDERKRAFT Junior Fix 2 I-Size (15-36 kg) Szary KCJUF | 500 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →