Fotelik samochodowy Joie Every Stage
Wideo 8Zdjęcia 12 |
Joie Every Stage bez ISOFIXISOFIX |
|
Brytyjski fotelik samochodowy obejmujący wszystkie grupy wagowe od 0+ do 3. Ma obsługiwać model do wspólnych podróży samochodem z dziećmi dosłownie od momentu wyjazdu ze szpitala do ukończenia przez dziecko 12 roku życia. Noworodki i dzieci do około 4 roku życia należy przewozić na krześle tyłem do kierunku jazdy pojazdu. W kierunku jazdy produkt rozkłada się, gdy dziecko osiągnie wagę 18 kg.
Mniej więcej od tego samego momentu zamiast wewnętrznych pasów bezpieczeństwa do przypinania dziecka stosuje się standardowy samochodowy pas bezpieczeństwa. Zagłówek Joie Every Stage ma 5 pozycji regulacji wysokości i reguluje się za pomocą wewnętrznych pasków. Aby zapewnić prawidłowe dopasowanie malutkich dzieci, krzesełko zostało wyposażone w specjalną anatomiczną wkładkę. Bezpieczeństwo modelu prezentowane jest na najwyższym poziomie: fotelik wyposażony jest w fabryczne zabezpieczenie SnugShield przed zderzeniami czołowymi oraz ProtectorFull przed uderzeniami bocznymi. Absorbująca energię tkanina Guard Surround Safety zapewnia dodatkową ochronę w obszarze głowy. Należy pamiętać, że w rozważanej konfiguracji model dostarczany jest bez bazy Isofix - fotelik mocowany jest za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joie.
Kup Joie Every Stage
Wszystkie ceny 8 →Podniesienia marki Joie Model Reboarder-Kindersitz Spin 360 Gti i-Size ab | 1 589 zł |
Joie Every Stage R129 Car Seat Szary C2117AASHA000 | 1 054 zł |
Joie Every Stage R129 Shale 0-36Kg | 749 zł |
Krzesła samochodowe marki Joie Model Siège Auto Every Stage Groupe 01/2/3 | 1 615 zł |
Joie Every Stage R129 Car Seat Szary C2117AALAG000 | 1 123 zł |
Modyfikacje Joie Every Stage
Ceny na Joie Every Stage |
---|---|---|---|---|
Joie Every Stage | od 749 zł | 8 oferty | ||
Joie Every Stage Fx | od 1 199 zł | 4 oferty |