Дитяче автокрісло Joie Every Stage
Відео 8Фото 12 |
Joie Every Stage без ISOFIXISOFIX |
|
Британське автокрісло з охопленням усіх вагових груп від 0+ до 3. Експлуатувати модель для спільних поїздок на машині з дітьми передбачається буквально з моменту виїзду з пологового будинку і до досягнення дитиною 12-річного віку. Новонароджених та дітей приблизно до 4 років зроду необхідно розміщувати у кріслі проти ходу руху транспортного засобу. У напрямку ходу виріб розгортається при досягненні малюком ваги 18 кг.
Приблизно з цього ж моменту натомість внутрішнім притягним ременям у хід йде штатний авторемінь безпеки для фіксації дитини. Підголовник Joie Every Stage має 5 положень регулювання по висоті та налаштовується разом із внутрішніми ременями. Для забезпечення правильної посадки крихітних дітей крісло укомплектоване спеціальним анатомічним вкладишем. Безпека моделі представлена на найвищому рівні: дитяче сидіння оснащене заводськими системами захисту SnugShield від фронтальних зіткнень та ProtectorFull від бічних ударів. Для забезпечення додаткової безпеки в області голови використовується енергопоглинаюча тканина Guard Surround Safety. Зазначимо, що в комплектації модель поставляється без бази Isofix — фіксується крісло триточковим автомобільним ременем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joie.
Купити Joie Every Stage
Усі ціни 7 →Podniesienia marki Joie Model Reboarder-Kindersitz Spin 360 Gti i-Size ab | 1 585 zł |
Joie Every Stage R129 Car Seat Szary C2117AACBL000 | 1 194 zł |
Joie Every Stage Rwf Moss 0-36Kg | 898 zł |
Krzesła samochodowe marki Joie Model Siège Auto Every Stage Groupe 01/2/3 | 1 615 zł |
Joie Every Stage R129 Car Seat Szary C2117AASHA000 | 1 056 zł |
Joie Every Stage R129 Car Seat Szary C2117AALAG000 | 1 125 zł |
Joie Every Stage R129 Shale 0-36Kg | 749 zł |
Модификації Joie Every Stage
Ціни на Joie Every Stage |
---|---|---|---|---|
Joie Every Stage | від 749 zł | 7 пропозицій | ||
Joie Every Stage Fx | від 1 199 zł | 4 пропозиції |