Дитяче автокрісло Joie I-Spin 360
Відео 1Фото 15 |
Joie I-Spin 360 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joie.
Купити Joie I-Spin 360
Усі ціни 15 →Joie I-spin 360 Car Seat Czarny C1801KACOL000 | 1 763 zł |
Joie I-Spin 360 - Obrotowy Fotelik Samochodowy Z Normą I-Size ~0-18 Kg | C | 1 399 zł |
Joie Fotelik samochodowy "i-Spin 360 R" w kolorze antracytowym - grupa 1 | 1 272 zł |
Joie I-spin 360 Car Seat Niebieski C1801KADSE000 | 1 592 zł |
Joie I-spin 360 Car Seat Szary C1801KAGFL000 | 1 519 zł |
Joie I-Spin 360 - безпечне та комфортне автокрісло для найменших пасажирів. Модель доведеться дітям від народження і приблизно до 4 років. Вона розрахована на зростання непосиди від 40 до 105 см і має «вантажопідйомність» 19 кг.
Різноманітність регулювань
У машині крісло встановлюється на спеціальну базу із системою кріплення Isofix, що підкріплюється ніжкою-упором у підлогу. Опорна нога має 19 позицій регулювання та легко адаптується під будь-які транспортні засоби для забезпечення оптимальної посадки малюка-пасажира. Також налаштуванням у конструкції моделі піддаються кут нахилу сидіння та висота розміщення підголівника (разом з пристібними ременями). Чадо у кріслі фіксується п'ятиточковими ременями, на яких є м'які плечові накладки.
Поворотний механізм чаші
Joie I-Spin 360 озброюється зручним поворотним механізмом чаші Simple Swivel. Важелі повороту розташовуються з боків крісла. Подібна конструктивна особливість полегшує посадку та висадку дитини. Протягом першого року життя малюка виріб встановлюється в салоні автомобіля виключно проти руху, потім крісло може бути повернене обличчям вперед. Спеціалістом для найдрібніших дітей модель укомплектована анатомічним вкладишем для новонароджених.
Висока безпека
Примітна особливість дитячого автокрісла від Joie - автоматичне розкриття зовнішніх елементів бічного захисту при натягуванні ременів. Водночас на варту захисту дитини від бічних ударів поставлено висувні телескопічні протектори Tri-Protect. Підголовник виробу заповнений піною із ефектом пам'яті Intelli-Fit. Підтвердженням високого рівня безпеки для маленького пасажира є оцінка «Задовільно», отримана кріслом в рамках незалежних краш-тестів за методикою ADAC в 2017 році.
- Розміри: 65x46x62-76 см