Fotelik samochodowy Kinder Kraft i-Care
Zdjęcia 16 |
Kinder Kraft i-Care |
|
Możliwość montażu na bazie Isofix oraz na stelażu wózka.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinder Kraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinder Kraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinder Kraft i-Care
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fotelik samochodowy I-care I-size Graphite Black 40-87 Cm KCICAR00BLK0000 | 607 zł |
Kinderkraft I-size 40- Car Seat 87 Cm Czarny KCICAR00BLK0000 | 624 zł |
Kinderkraft, fotelik samochodowy I-CARE i-Size 40-87 cm GRAPHITE BLACK | 499 zł |
Kinderkraft I-Care i-size Fotelik samochodowy 0-13 kg Black | 479 zł |
Kinderkraft, fotelik samochodowy I-CARE i-Size 40-87 cm HARBOR BLUE | 400 zł |
Kinderkraft, fotelik samochodowy I-CARE i-Size 40-87 cm COOL GREY | 400 zł |
Kinderkraft I-Care i-size Fotelik samochodowy 0-13 kg Cool grey | 479 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Kinder Kraft i-Care:
- Wymiary: 66x44x56 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →