Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Kore Pro i-Size
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Maxi-Cosi Kore Pro i-Size |
|
Fotelik samochodowy klasy premium z ergonomicznym siedziskiem i rozkładanym oparciem, którego rozmiar zmienia się wraz ze wzrastaniem dziecka. Model jest zaprojektowany do bezpiecznego przewożenia dzieci ze starszych grup wagowych II i III, w wieku od 3-4 do 12 lat. Maxi-Cosi Kore Pro i-Size spełnia wszystkie wymagania normy ECE 129 i-Size. Produkt montowany jest przodem do kierunku jazdy i mocowany do fotela samochodowego za pomocą mocowania Isofix.
Dziecko w foteliku zapinane jest standardowym bezwładnościowym pasem bezpieczeństwa samochodu. Obszar wokół zamków pasa jest oświetlony lampkami ClickAssist. Ochronę przed uderzeniem bocznym zapewnia zintegrowany system ochrony bocznej Plus. Materiałami do produkcji tapicerki produktu są syntetyczne tkaniny hipoalergiczne, przeznaczone do długiego użytkowania fotelika. W razie potrzeby tapicerkę można łatwo zdjąć do prania w pralce na delikatnym cyklu w temperaturze 30 °C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxi-Cosi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxi-Cosi.
Kup Maxi-Cosi Kore Pro i-Size
Wszystkie ceny 10 →Fotelik samochodowy Pebble FOTELIK PEBBLE PRO ESSENTIAL BLACK 8799672120 | 785 zł |
Maxi-Cosi Kore Pro i-Size Car Seat | 909 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Kore i-Size, Autentic Cognac, Brązowy (od 1 | 727 zł |
Maxi Cosi Kore Pro i-size fotelik samochodowy 15-36 kg Authentic black | 1 199 zł |
Maxi-Cosi Kore Pro I-Size Authentic Cognac 15-36Kg | 615 zł |