Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Morion i-Size
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Maxi-Cosi Morion i-Size |
|
Fotelik samochodowy grupy 2-3, który ma być używany w przedziale wzrostu dziecka od 100 do 150 cm, co w przeliczeniu na granicę wieku odpowiada w przybliżeniu przedziałowi od 3-4 do 12 lat. Preferowanym miejscem instalacji produktu jest tylna kanapa samochodu. Krzesełko mocowane jest zwykłym pasem bezpieczeństwa, dodatkowe punkty mocowania zapewniają uchwyty blokujące Isofix. Dziecko w foteliku przypinane jest pasem samochodowym.
Oparcie Maxi-Cosi Morion i-Size dopasowuje się do kąta nachylenia oparcia fotelika samochodowego. Spośród regulacji w modelu zaimplementowano 11-pozycyjną regulację wysokości zagłówka. Jego prawidłowe ułożenie, w zależności od wzrostu dziecka, może określić skala wzrostu po obu stronach pleców. Kompaktowa konstrukcja modelu pozwala na zainstalowanie trzech fotelików dziecięcych w tylnym rzędzie. Zdejmowaną tapicerkę tekstylną krzesła można prać w pralce w programie do tkanin delikatnych (w temperaturze 30°C). Produkt spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa ECE 129 i-Size.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxi-Cosi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxi-Cosi.
Kup Maxi-Cosi Morion i-Size
Maxi-Cosi 8742870110 Fotelik Samochodowy Czarny 3512 Lat | 600 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Morion i-Size, Basic Black, Czarny (od 100 | 799 zł |
Maxi cosi Fotel Maxi Cosi Morion i-Size 100-150cm 15-36kg | 799 zł |
Maxi Cosi Morion fotelik samochodowy 15-36 kg Basic Blue | 799 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Morion i-Size, Basic Blue, Niebieski (od 10 | 799 zł |