Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Mica Eco i-Size
Zdjęcia 15 |
Maxi-Cosi Mica Eco i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxi-Cosi Mica Eco i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxi-Cosi Mica Eco fotelik samochodowy dla noworodków i małych dzieci grup | 1 069 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Mica Eco i-Size, Autentic Black, Czarny (9- | 1 157 zł |
Maxi Cosi Mica Eco I-Size Obrotowy Fotelik 360° Authentic Black 0-18Kg | 935 zł |
Maxi-Cosi Mica Eco fotelik samochodowy dla noworodków i małych dzieci grup | 947 zł |
Technologia ochrony przed uderzeniami bocznymi G-Cell.
PolecamyPorównaj w tabeli →