Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral 360
Wideo 7Zdjęcia 26 |
Maxi-Cosi Coral 360 |
|
Zdejmowane noszenie
Może być zainstalowany na bazie Isofix
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxi-Cosi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxi-Cosi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxi-Cosi Coral 360
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxi-Cosi Coral 360 | 1 343 zł |
Maxi-Cosi Coral 360 Essential Blue | 934 zł |
Maxi Cosi Coral 360 Fotelik samochodowy 0-12 kg Essential blue | 1 549 zł |
Maxi-Cosi Coral 360 Essential Graphite | 939 zł |
Maxi-Cosi Coral 360 Essential Green | 934 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →