Дитяче автокрісло Jane Groowy
Фото 10 |
Jane Groowy |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jane 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jane.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jane Groowy
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jane Fotelik Groowy i-Size (60-150cm) T76 Sailor-II | 1 350 zł |
Jane, Groowy, fotelik, I-size, Pro-fix, 0-36 kg, Nomads | 1 760 zł |
Jane Fotelik Groowy i-Size (60-150cm) T77 Nomads | 1 346 zł |
Jane, Groowy, fotelik, I-size, Pro-fix, 0-36 kg, Sailor II | 1 760 zł |
Jane, Groowy, fotelik, I-size, Pro-fix, 0-36 kg, Horizons | 1 760 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Jane Groowy:
- Розмір: 70x44x55 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →