Дитяче автокрісло Cybex Pallas G i-Size
Відео 3Фото 12 |
Cybex Pallas G i-Size |
|
Топове німецьке автокрісло, зростаюче спільно з дитиною аж до віку 11-12 років. Нижній віковий ценз для перевезення діток в кріслі заявлений від 1 року. Ексклюзивна "фішка" моделі-використання столика безпеки з власним кріпленням замість внутрішніх пристяжних ременів. При фронтальних ударах столик зменшує ризик травмування шийного відділу хребта. Його передбачається експлуатувати до ваги маленького пасажира в 21 кг, потім стіл знімається і чадо в сидінні фіксується штатним інерційним автоременем.
При встановленому протиударному столику крісло кріпиться на замки системи Isofix і якірний ремінь Top Tether. Голову малюка під час сну в машині підтримує підголівник з трьохпозиційним регулюванням по куту нахилу і дюжиною позицій розміщення по висоті. Нахил спинки Cybex Pallas G i-Size адаптується до автомобільного сидіння. Високі стандарти наданої моделлю безпеки підкріплюються сертифікацією за стандартом ECE 129 i-Size і оцінкою «добре» в рамках проведення незалежних краш-тестів вироби за методикою ADAC в 2021 році.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Pallas G i-Size
Усі ціни 16 →Pallas G i-Size Plus/Hibiscus Red-red 523001097 | 1 247 zł |
Cybex Pallas G i-Size Plus Car Seat | 1 213 zł |
Cybex Pallas G I-size Plus Car Seat Niebieski 523001095 | 1 052 zł |
Cybex Cybex Pallas G i-Size 76-150cm, 9-50 kg Soho Grey | 1 199 zł |
Cybex Pallas G I-Size - Fotelik Samochodowy ~9-50 Kg | River Blue | 1 279 zł |
- Розміри: 40. 5х59. 5х59-83 см