Дитяче автокрісло Cybex Aton B2 i-Size
Фото 29 |
Cybex Aton B2 i-Size |
|
База у комплекті відсутня.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cybex Aton B2 i-Size
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CYBEX Aton B2 i-Size Fotelik dla niemowląt Od urodzenia do ok 24 miesięcyStabilny dziecięcy fotelik samochodowy, Niska waga - tylko 3,8 kg, Od urodzenia do ok. 24 miesięcy, Maks. 13 kg (45 cm - 87cm... ще)
Maksymalne bezpieczeństwo: ochrona przed zderzeniem bocznym (system ochrony liniowej L.S.P.), Poduszki i ochraniacze pochłaniające energię kinetyczną, Budka przeciwsłoneczn Amazon.plПоскаржитись | 430 zł |
Cybex Aton B2 I-size Car Seat Szary 521003595CYBEX prezentuje nowe foteliki dziecięce Aton B2 i-Size. Rozwinięty zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa, zawier... щеa Linear Side-impact Protection, który skutecznie chroni Twoje dziecko podczas podróży. Ponadto, wyjmowana wkładka dla noworodków oraz regulowana wysokością zagłówek zapewniają maksimum komfortu Twojemu dziecku w pierwszych dwóch latach. Ważąc zaledwie 3,9 kg, Aton B2 i-Size nie tylko jest lekki, ale łatwy w obsłudze po podróży. Jest kompatybilny z wózkami CYBEX oraz innymi wybranymi markami. Baza nie jest wliczona. Składana USF50 + XXL osłona przeciwsłoneczn KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 642 zł |
CYBEX Fotelik samochodowy dla niemowląt "Aton B2 i-Size" z bazą "Base One"CYBEX Fotelik samochodowy dla niemowląt "Aton B2 i-Size" z bazą "Base One"
ATON B2 I-SIZE
CYBEX przedstawia nowy fotelik... щеsamochodowy dla niemowląt Aton B2 i-Size. Został on opracowany zgodnie z nowym standardem bezpieczeństwa R129/03 i posiada liniową ochronę przed uderzeniami bocznymi, która niezawodnie chroni dziecko podczas podróży. Ponadto wyjmowana wkładka dla noworodka i zagłówek z regulacją wysokości zapewniają maksymalny komfort podczas pierwszych dwóch lat życia dziecka. Przy wadze 3,8 kg fotelik Aton B2 i-Size jest lekki, a zatem łatwy w obsłudze. Fotelik samochodowy dla niemowląt jest kompatybilny z wózkami dziecięcymi CYBEX i innych wybranych marek, a także chroni przed słońcem i wiatrem poza samochodem dzięki chowanemu daszkowi przeciwsłoneczn Lidl Sklep OnlineДоставка: по Польщі Поскаржитись | 746 zł |
Cybex Aton B2 I-Size - Fotelik Samochodowy I-Size 0-13 Kg | Steel GreyCybex Aton B2 i-Size - fotelik samochodowy i-Size Kolor/wzór: Steel Grey Bezpieczeństwo to pierwsza i najważniejsza potrzeba... щеjakiej doświadczamy. A kiedy zos... EmpikПоскаржитись | 586 zł |
Cybex Aton B2 I-size Car Seat Posrebrzany 521003591Baza nie jest wliczona w cenęCYBEX prezentuje nowy fotelik samochodowy Aton B2 i-Size dla niemowląt. Zgodny z najnowszymi sta... щеndardami bezpieczeństwa, posiada system ochrony bocznej LSP (Linear Side-impact Protection), który skutecznie chroni Twoje dziecko podczas podróży. Ponadto odpinany wkładka dla noworodka i regulowana wysokością główka zapewniają maksymalny komfort przez pierwsze dwa lata. Aton B2 i-Size waży zaledwie 3,9 kg, dlatego jest nie tylko lekki, ale też łatwy w obsłudze po podróży. Jest kompatybilny z wózkami marki CYBEX oraz innymi wybranymi marek. Składana, ochronna przed słońcem i wiatrem budka USF50+ XXL Aton B2 i-Size zapewnia ochronę nawet poza samochodem. Ten fotelik pozwala Ci i Twojemu dziecku bezpiecznie podróżować od pierwszego dnia. Optymalna ochrona dla Twojego spokoju ducha. Najnowszy standard bezpieczeństwa R129/03 był punktem odniesienia dla rozwoju Aton B2 i-Size. Ogranicza siłę uderzenia bocznego. System ochrony bocznej LSP (Linear Side-impact Protection) zwiększa bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego. W połączeniu z energochłonnym korpusem może zmniejszyć siłę uderzenia bocznego o około 25%. Chroni Twoje dziecko przed słońcem i wiatrem. Budka XXL wykonana z materiału UPF50+ chroni wrażliwą skórę Twojego dziecka przed promieniami słonecznymi. Dodatkowo składana budka skutecznie osłania przed wiatrem, gdy podróż kontynuuje się poza samochodem. Rozwija się wraz z Twoim dzieckiem przez pierwsze 24 miesiące. Dzięki 11-stopniowej regulowanej wysokością główce fotelik samochodowy Aton B2 i-Size rośnie razem z Twoim dzieckiem w ciągu pierwszych 24 miesięcy. Głowa, szyja i barki są wspierane, a pas bezpieczeństwa automatycznie i wygodnie dostosowuje się do każdego wzrostu. Łatwy w obsłudze. Aton B2 i-Size waży zaledwie 3,9 kg, dlatego jest łatwy i prosty w ustawieniu w samochodzie lub w noszeniu przed i po podróży. Kompatybilny z wózkami. Możliwość systemu podróżnego pozwala na zamocowanie fotelika samochodowego Aton B2 i-Size do wózka marki CYBEX, gb lub innych wybranych marek. Łatwe i intuicyjne montowanie fotelika samochodowego gwarantuje Ci przyjemny i płynny dalszy spacer. Chroni Twoje dziecko od pierwszej podróży. Odpinana wkładka dla noworodka wspiera ergonomicznie prawidłową pozycję Twojego dziecka do 60 cm. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko ma maksymalną ochronę. KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 642 zł |
Cybex Aton B2 I-size Car Seat Szary 521003593CYBEX przedstawia nowy fotelik samochodowy Aton B2 i-Size.Podstawa nie jest wliczona w cenę. Został opracowany zgodnie z najn... щеowszymi standardami bezpieczeństwa i wyposażony w system ochrony bocznej Linear Side-impact Protection, który skutecznie chroni Twoje dziecko w czasie podróży.Dodatko KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 642 zł |
Cybex Aton B2 I-size Car Seat Posrebrzany 521004431Baza nie jest wliczona. CYBEX przedstawia nową fotelik dziecięcy Aton B2 i-Size. Opracowany zgodnie z najnowszymi standardami... щеbezpieczeństwa, wyposażony jest w system ochrony bocznej Linear Side-Impact, który skutecznie chroni Twoje dziecko podczas podróży. Ponadto, demontowana wkładka dla niemowląt i regulowana wysokością główka zapewniają maksymalny komfort w ciągu pierwszych dwóch lat. Aton B2 i-Size waży zaledwie 3,9 kg, jest zatem lekki i łatwy do obsługi po podróży. Jest kompatybilny z wózkami CYBEX i innymi wybranymi markami. Składany parasol USF50+ XXL Aton B2 i-Size chroni przed słońcem i wiatrem poza samochodem. Z tym fotelikiem dziecięcym Ty i Twoje dziecko możecie bezpiecznie przemieszczać się od pierwszego dnia. Najnowszy standard bezpieczeństwa R129/03 stanowił punkt odniesienia przy tworzeniu Aton B2 i-Size. Ogranicza siłę uderzenia bocznego. System Ochrony Bocznej Linear Side-Impact chroni przed skutkami uderzenia bocznego. W połączeniu z amortyzującą powłoką, może zmniejszyć siłę uderzenia bocznego o około 25%. Chroni Twoje dziecko przed słońcem i wiatrem. Parasol XXL wykonany jest z tkaniny UPF50+, która chroni wrażliwą skórę Twojego dziecka przed słońcem. Dodatkowo składany parasol skutecznie osłania przed wiatrem, gdy podróż trwa poza samochodem. Rozwija się z Twoim dzieckiem w ciągu pierwszych 24 miesięcy. Dzięki regulowanej w 11 pozycjach główce, fotelik rośnie razem z dzieckiem w ciągu pierwszych 24 miesięcy. Głowa, szyja i ramiona są wspierane, a pas bezpieczeństwa automatycznie i wygodnie dostosowuje się do każdej dodatkowej porcji wzrostu. Łatwy do obsługi. Ważący zaledwie 3,9 kg, Aton B2 i-Size jest łatwy i niezawodny w ustawieniu w samochodzie lub noszeniu przed i po podróży. Kompatybilny z wózkami. Możliwość użycia systemu travel system pozwala na podłączenie Aton B2 i-Size do każdego wózka od CYBEX, gb lub innych wybranych marek. Łatwe i intuicyjne montowanie fotelika dziecięcego zapewnia przyjemny i płynny przejazd pieszo. Chroni Twoje dziecko od pierwszej podróży. Demontowana wkładka dla niemowląt wspiera ergonomiczną pozycję Twojego dziecka do 60 cm. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko ma maksymalną ochronę. KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 981 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 678 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, ніжка в підлогу, регулювання: спинки, підголівника, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 681 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, ніжка в підлогу, бічний захист, регулювання: спинки, підголівника, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 489 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, Top Tether, регулювання: спинки, підголівника, ременів
від 599 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, Top Tether, регулювання: спинки, підголівника, ременів
від 734 zł
0+ (0 – 13 кг), проти ходу, ISOFIX, без бази, кріплення ременем, регулювання: ременів, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 555 zł
0+ (0 – 13 кг), проти ходу, ISOFIX, без бази, кріплення ременем, регулювання: підголівника, ременів
від 519 zł
0+ (0 – 13 кг), проти ходу, ISOFIX, без бази, кріплення ременем, регулювання: підголівника, ременів, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 489 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, Top Tether, бічний захист, регулювання: спинки, підголівника, ременів
від 199 zł
1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, кріплення ременем, регулювання: підголівника, ременів, знімна спинка
від 615 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, регулювання: підголівника, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 215 zł
1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, кріплення ременем, регулювання: спинки, підголівника, ременів, знімна спинка
від 1 020 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, ніжка в підлогу, регулювання: спинки, підголівника, ременів, краш-тест ADAC: добре (1.6–2.5)