Fotelik samochodowy Cybex Solution G i-Fix
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Cybex Solution G i-Fix |
|
Wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy z mocowaniem w przestrzeni pasażerskiej na uchwytach blokujących Isofix. Model jest naostrzony dla dzieci w wieku od 3-4 do 12 lat. Jeśli chodzi o przynależność do poszczególnych kategorii krzeseł, Cybex Solution G i-Fix należy do grupy 2-3. Umieszczenie produktu jest dozwolone wyłącznie przez osobę w kierunku pojazdu. Dziecko w siedzisku krzesełka zapinane jest zwykłym pasem bezpieczeństwa.
Fotelik dopasowuje się do wzrostu dziecka dzięki 12-stopniowej regulacji wysokości zagłówka oraz elastycznym klapom bocznym. Nawiasem mówiąc, po bokach fotelika znajdują się ochraniacze LSP System Plus, które pochłaniają i skutecznie rozpraszają energię podczas uderzeń bocznych. Wygodną pozycję dziecka podczas snu zapewnia ergonomiczny odchylany zagłówek. Pokrycia materiałowe krzesła są prane w delikatnym trybie bez wirowania. Na ogół tworzą i utrzymują komfortowy mikroklimat w siedzisku, za który odpowiada również system wentylacji z rozbudowaną siecią kanałów zapewniających cyrkulację powietrza. Model posiada certyfikat bezpieczeństwa zgodny z wymogami normy ECE 129 i-Size.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cybex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cybex.
Kup Cybex Solution G i-Fix
Wszystkie ceny 24 →Solution G i-Fix Plus/Ocean Blue-Navy Blue 523001103 | 959 zł |
Cybex Solution G i-Fix Plus Car Seat | 947 zł |
CYBEX Solution G i-Fix 100-150 cm Lava Grey | 799 zł |
Cybex Solution G I-fix Car Seat Czarny 522002275 | 753 zł |
Cybex CYBEX Solution G i-Fix 100-150 cm Soho Grey | 889 zł |
- Wymiary: 40,5x59x59,5 cm