Fotelik samochodowy Cybex Solution S2 i-Fix
Zdjęcia 8 |
Cybex Solution S2 i-Fix |
|
Solidny niemiecki fotelik samochodowy z myślą o dzieciach w starszych kategoriach wiekowych 2-3. Model nadaje się do przewożenia dzieci w wieku od 3-4 do 12 lat. Wzrost krzesełka wraz z dojrzewaniem dziecka odbywa się poprzez regulację wysokości zagłówka – łącznie dostępnych jest 12 pozycji jego regulacji. Również zagłówek modelu posiada zmienny kąt nachylenia, dzięki czemu głowa śpiącego dziecka pozostaje w bezpiecznym miejscu.
Ochrona boczna Cybex Solution S2 i-Fix reprezentowana jest przez ochraniacze LSP, które pochłaniają i rozpraszają energię kinetyczną uderzeń bocznych. Krzesło jest mocowane na wspornikach blokujących systemu mocowania Isofix. Dziecko w foteliku produktu zapinane jest zwykłym samochodowym pasem bezpieczeństwa. Właściwe położenie pasa zapewniają specjalne prowadnice w konstrukcji krzesła. Tapicerka produktu wykonana jest z poliestru, w razie potrzeby można ją łatwo zdjąć do prania w pralce w delikatnym cyklu. Warto dodać, że model brał udział w testach zderzeniowych metodą ADAC, które przeprowadzono w 2021 roku. Zgodnie z ich wynikami wykazała się wyrównanymi wynikami we wszystkich testowanych dyscyplinach i otrzymała ocenę końcową „Dobrą”.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cybex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cybex.
Kup Cybex Solution S2 i-Fix
Wszystkie ceny 18 →Cybex 522002259 Gold Solution S2 i-Fix Fotelik Do samochodów z i bez ISOFI | 627 zł |
Cybex Solution S2 I-fix Car Seat Niebieski 522002265 | 795 zł |
Cybex Solution S2 i-Fix Car Seat | 778 zł |
Cybex Fotelik Cybex Solution S2 i-Fix Soho Grey 15-36kg | 809 zł |
Fotelik Samochodowy Cybex Solution S2 I-fix | 699 zł |
- Wymiary: 61x50x40,5 cm