Fotelik samochodowy Cybex Solution B2 i-Fix
Zdjęcia 7 |
Cybex Solution B2 i-Fix |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cybex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cybex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cybex Solution B2 i-Fix
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cybex Fotelik samochodowy Wielobarwny Standardowy S7189009 | 726 zł |
Cybex Solution B2 I-fix Car Seat Czerwony 522003881 | 753 zł |
Cybex Fotelik samochodowy Wielobarwny Standardowy S7189007 | 703 zł |
Cybex Solution B2 I-fix Car Seat Szary 522003883 | 753 zł |
Cybex Solution B2 I-fix Car Seat Czarny 522003879 | 754 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Cybex Solution B2 i-Fix:
- Wymiary: 52x39x64 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →