Fotelik samochodowy Cybex Sirona S i-Size
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Cybex Sirona S i-Size |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cybex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cybex.
Kup Cybex Sirona S i-Size
Cybex, Sirona S i-Size, fotelik samochodowy, Granite/Black, 0-18 kg | 1 659 zł |
Cybex Sirona S I-size Sheath Beżowy 521002084 | 224 zł |
Cybex Sirona S I-Size Deep Black 0-18Kg | 1 198 zł |
Cybex Sirona S I-size Sheath Biały 521002080 | 181 zł |
Wraz z dostosowaniem do wymogów normy bezpieczeństwa ECE 129 i-Size został wydany fotelik samochodowy Cybex Sirona. Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 105 cm wzrostu.
Bezpieczna podróż
Model uzyskał wysoką ocenę „Dobry” w teście zderzeniowym ADAC. Bezpieczny montaż fotelika gwarantują zamki systemu Isofix oraz stopka do podłogi. Dziecko w misce produktu jest bezpiecznie trzymane przez pięciopunktowe pasy z magnetycznymi klipsami ułatwiającymi zapinanie i odpinanie małego pasażera. Dodatkowo krzesło zostało wyposażone w wygodny mechanizm obrotowy misy.
Kontrola kierunku
W Cybex Sirona S i-Size zastosowano system Driving Direction Control, który dba o prawidłowy sposób przewożenia dziecka o wzroście poniżej 76 cm (na okrycie). Podczas rozkładania krzesła w kierunku jazdy zapewnia się zwiększoną przestrzeń na nogi pasażera miękiszu. Dodatkowym elementem zabezpieczającym w konstrukcji modelu są teleskopowe ochraniacze LSP w okolicy głowy i szyi dziecka.
Wygodne regulacje
Model posiada szereg wygodnych regulacji, w szczególności jednoręczną regulację pochylenia fotela oraz jednorazową regulację wysokości zagłówka za pomocą pasów bezpieczeństwa. Spośród minusów fotelika odnotowano tylko solidną wagę (prawie 15 kg). Jednak w przypadku braku konieczności ciągłego przestawiania krzesła, wskazana wada nie odgrywa znaczącej roli – można ją śmiało zlekceważyć.
- Wymiary: 64x43x70 cm