Fotelik samochodowy Cybex Aton M i-Size
Zdjęcia 13 |
Cybex Aton M i-Size |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cybex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cybex.
Kup Cybex Aton M i-Size
Wszystkie ceny 8 →Cybex Gold Fotelik samochodowy Aton M i-Size dla niemowląt w tym wkładka d | 939 zł |
Cybex Cybex Aton M i-Size Soho Grey 45-87cm Edycja 2022 | 653 zł |
Cybex, Aton M i-Size, Fotelik samochodowy, 0-13 kg, River Blue | 514 zł |
Cybex Aton M i-size fotelik samochodowy 0-13 kg Magnolia Pink | 500 zł |
Cybex Cybex Aton M i-Size Deep Black 45-87cm Edycja 2022 | 789 zł |
Foteliki samochodowe niemieckiego pochodzenia spod znaku marki Cybex cieszą się dużym zainteresowaniem wśród świeżo upieczonych rodziców. Tak więc na wspólne wyjazdy samochodem z dzieckiem prosto ze szpitala świetnie sprawdzi się model kategorii 0+ o nazwie Aton M I-Size.
Komfortowe siedzisko
Model posłuży jako wygodny fotelik samochodowy dla dzieci w pierwszym roku życia. Ma być użytkowany do wysokości dziecka 87 cm, a maksymalna nośność produktu to 13 kg. Przez pierwsze 6 miesięcy wspólnych podróży, dziecko siedzi w foteliku na anatomicznej wkładce. W miarę wzrastania dziecka wkładkę należy zdemontować, a zagłówek produktu ma 11-pozycyjną regulację wysokości wraz z wewnętrznymi pasami bezpieczeństwa.
Elastyczne regulacje
Do przenoszenia fotelika samochodowego w rękach służy uchwyt rodzicielski z regulacją w trzech pozycjach. Również regulowany w konstrukcji modelu jest stopień „zasłonięcia” dziecka daszkiem przeciwsłonecznym. Gdy nie jest potrzebny, daszek można łatwo zdjąć i przechowywać oddzielnie od produktu. Również tapicerka fotelika jest zdejmowana, dzięki czemu można prać ją w pralce w delikatnym trybie.
Wysoki poziom bezpieczeństwa
Dodatkowo małego pasażera w foteliku samochodowym chronią teleskopowe ochraniacze systemu ochrony przed uderzeniem bocznym L.S.P. Ogólnie rzecz biorąc, przy prawidłowej instalacji (wyłącznie tyłem do kierunku jazdy) deklarowany jest wysoki stopień bezpieczeństwa zgodnie z wynikami testów zderzeniowych ADAC. Kolejnym atutem modelu jest możliwość zamontowania gondoli na podwoziu wózków Cybex.