Дитяче автокрісло Cybex Sirona S i-Size
Відео 2Фото 10 |
Cybex Sirona S i-Size |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Sirona S i-Size
Cybex Sirona S I-size Sheath Biały 521002080 | 223 zł |
Cybex, Sirona S i-Size, fotelik samochodowy, Granite/Black, 0-18 kg | 1 659 zł |
Cybex Sirona S I-Size Deep Black 0-18Kg | 1 198 zł |
Cybex Sirona S I-size Sheath Beżowy 521002084 | 223 zł |
З адаптацією до вимог стандарту безпеки ECE 129 i-Size випущено автокрісло Cybex Sirona. Воно призначається для дітей від народження до досягнення зросту 105 см.
Безпечні поїздки
Модель заробила високий бал «Добре» у рамках проведення краш-тесту ADAC. Безпечне встановлення автокрісла гарантують замки системи Isofix та ніжка упору в підлогу. Малюка в чаші виробу надійно утримують п'ятиточкові ремені з магнітними кліпсами для зручності пристібання та відстібування маленького пасажира. На додачу крісло обладнали зручним поворотним механізмом чаші.
Контроль напряму руху
У Cybex Sirona S i-Size застосовується система контролю напрямку руху Driving Direction Control, яка піклується про правильний спосіб транспортування дитини зростом менше 76 см (особою проти шерсті). При розгортанні крісла по ходу руху передбачається збільшений простір для ніжок малюка-пасажира. Додаткова ланка безпеки у конструкції моделі – телескопічні протектори LSP у зоні голови та шиї дитини.
Зручне регулювання
У моделі є ряд зручних регулювань, зокрема, керування нахилом сидіння за допомогою однієї руки і підганяння підголівника по висоті в один мах з ременями. З мінусів автокрісла відзначають хіба що солідну вагу (майже 15 кг). Однак за відсутності необхідності постійно переставляти крісло зазначений недолік не відіграє значущої ролі - їм можна сміливо знехтувати.
- Розмір: 64x43x70 см