Fotelik samochodowy Britax Romer Discovery Plus
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Britax Romer Discovery Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Britax Romer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Britax Romer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Britax Romer Discovery Plus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRITAX RÖMER Fotelik dziecięcy DISCOVERY PLUS 2 z ISOFIX dla dzieci w wiekFotelik dziecięcy DISCOVERY PLUS może być używany od 3,5 do 12 lat i o wzroście od 100 do 150 cm
Made in Germany – zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech, DISCOVERY PLUS spełnia najwyższe wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa w podróży
Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji Discovery Plus można przymocować do trzech fotelików dzieci... więcejęcych obok siebie na tylnym siedzeniu wielu pojazdów
DISCOVERY PLUS można zainstalować w samochodzie zarówno za pomocą złączy ISOFIX, jak i 3-punktowego pasa samochodowego
Ulepszone siedzisko i obficie wyściełane, miękkie pokrowce z materiału zapewniają dodatkowy komfort, szczególnie podczas długich podróży Amazon.plZłóż skargę | 449 zł |
Britax Romer Discovery Plus Car Seat Czarny 24067/2000036848Nowy DISCOVERY PLUS to fotelik samochodowy dla każdego, kto szuka niezawodnego i łatwego w użyciu fotelika z wysokim oparciem. Zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech DISCOVERY PLUS spełnia nasze najwyższe standardy w zakresie komfortu i bezpieczeństwa na drodze.Przegląd najważniejszych wydarzeń:Po prostu bezpieczne:- Fotelik DISCOVERY PLUS zost... więcejał zaprojektowany tak, aby spełniał nowy standard i-Size i zapewniał większe bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Nasze nowe złącza ISOFIX sprawiają, że montaż w samochodzie jest łatwy, wygodny i po prostu bezpieczny.Komf KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 679 zł |
BRITAX RÖMER Fotelik dziecięcy DISCOVERY PLUS 2 z ISOFIX dla dzieci w wiekFotelik dziecięcy DISCOVERY PLUS 2 może być używany od 3,5 do 12 lat i o wzroście od 100 do 150 cm
Made in Germany – zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech, DISCOVERY PLUS 2 spełnia najwyższe wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa w podróży
Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji DISCOVERY PLUS 2 można przymocować do trzech fotelików... więcejdziecięcych obok siebie na tylnym siedzeniu wielu pojazdów
DISCOVERY PLUS 2 można zainstalować w samochodzie zarówno za pomocą złączy ISOFIX, jak i 3-punktowego pasa samochodowego
Ulepszone siedzisko i obficie wyściełane, miękkie pokrowce z materiału zapewniają dodatkowy komfort, szczególnie podczas długich podróży Amazon.plZłóż skargę | 692 zł |
Britax Romer Discovery Plus 2 Car Seat Czarny 2000039735Zatwierdzony zgodnie z nowym regulaminem UN R129/03 (i-Size), podwyższenie Britax Römer DISCOVERY PLUS to praktyczny, lekki i bezpieczny model dla dzieci o wzroście od 100 do 150 cm.Zaprojektowa KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 703 zł |
Wideo recenzje
BRITAX ROEMER DISCOVERY PLUS
20 marca 2023176 przegląd
Britax Römer DISCOVERY PLUS | Product Features and Benefits
2 grudnia 20221 138 przegląd
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Britax Romer Discovery Plus:
- Wymiary: 63-83x44x42 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 629 zł
I (9 – 18 kg), II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), przodem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, Top Tether, regulacja: oparcia, zagłówek, pasków
od 604 zł
I (9 – 18 kg), II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), system obrotowy, przodem do kierunku jazdy, tyłem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, noga podpierająca, regulacja: oparcia, zagłówek, pasków, test zderzeniowy ADAC: standard i-Size i-Size
od 642 zł
I (9 – 18 kg), II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), przodem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, Top Tether, regulacja: oparcia, zagłówek, pasków, test zderzeniowy ADAC: standard i-Size i-Size
od 502 zł
II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), przodem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, regulacja: oparcia, zagłówek
od 489 zł
0+ (0 – 13 kg), I (9 – 18 kg), II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), system obrotowy, przodem do kierunku jazdy, tyłem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, Top Tether, regulacja: oparcia, zagłówek, pasków
od 652 zł
II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), przodem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, regulacja: oparcia, zagłówek, test zderzeniowy ADAC: standard i-Size i-Size
od 608 zł
II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), przodem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, regulacja: zagłówek
od 599 zł
I (9 – 18 kg), II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), system obrotowy, przodem do kierunku jazdy, tyłem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, noga podpierająca, ochrona boczna, regulacja: oparcia, zagłówek, pasków, poziome oparcie, test zderzeniowy ADAC: standard i-Size i-Size
od 599 zł
I (9 – 18 kg), II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), przodem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, regulacja: oparcia, zagłówek, pasków
od 489 zł
0+ (0 – 13 kg), I (9 – 18 kg), II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), system obrotowy, przodem do kierunku jazdy, tyłem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, Top Tether, ochrona boczna, regulacja: oparcia, zagłówek, pasków
od 678 zł
0+ (0 – 13 kg), I (9 – 18 kg), II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), system obrotowy, przodem do kierunku jazdy, tyłem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, noga podpierająca, regulacja: oparcia, zagłówek, test zderzeniowy ADAC: standard i-Size i-Size
od 681 zł
0+ (0 – 13 kg), I (9 – 18 kg), II (15 – 25 kg), III (22 – 36 kg), system obrotowy, przodem do kierunku jazdy, tyłem do kierunku jazdy, ISOFIX, zapięcie na pas, noga podpierająca, ochrona boczna, regulacja: oparcia, zagłówek, test zderzeniowy ADAC: standard i-Size i-Size