Дитяче автокрісло Britax Romer Discovery Plus
Відео 2Фото 9 |
Britax Romer Discovery Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Discovery Plus
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRITAX RÖMER Fotelik dziecięcy DISCOVERY PLUS 2 z ISOFIX dla dzieci w wiekFotelik dziecięcy DISCOVERY PLUS może być używany od 3,5 do 12 lat i o wzroście od 100 do 150 cm
Made in Germany – zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech, DISCOVERY PLUS spełnia najwyższe wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa w podróży
Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji Discovery Plus można przymocować do trzech fotelików dzieci... щеęcych obok siebie na tylnym siedzeniu wielu pojazdów
DISCOVERY PLUS można zainstalować w samochodzie zarówno za pomocą złączy ISOFIX, jak i 3-punktowego pasa samochodowego
Ulepszone siedzisko i obficie wyściełane, miękkie pokrowce z materiału zapewniają dodatkowy komfort, szczególnie podczas długich podróży Amazon.plПоскаржитись | 449 zł |
Britax Romer Discovery Plus Car Seat Czarny 24067/2000036848Nowy DISCOVERY PLUS to fotelik samochodowy dla każdego, kto szuka niezawodnego i łatwego w użyciu fotelika z wysokim oparciem. Zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech DISCOVERY PLUS spełnia nasze najwyższe standardy w zakresie komfortu i bezpieczeństwa na drodze.Przegląd najważniejszych wydarzeń:Po prostu bezpieczne:- Fotelik DISCOVERY PLUS zost... щеał zaprojektowany tak, aby spełniał nowy standard i-Size i zapewniał większe bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Nasze nowe złącza ISOFIX sprawiają, że montaż w samochodzie jest łatwy, wygodny i po prostu bezpieczny.Komf KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 679 zł |
BRITAX RÖMER Fotelik dziecięcy DISCOVERY PLUS 2 z ISOFIX dla dzieci w wiekFotelik dziecięcy DISCOVERY PLUS 2 może być używany od 3,5 do 12 lat i o wzroście od 100 do 150 cm
Made in Germany – zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech, DISCOVERY PLUS 2 spełnia najwyższe wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa w podróży
Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji DISCOVERY PLUS 2 można przymocować do trzech fotelików... щеdziecięcych obok siebie na tylnym siedzeniu wielu pojazdów
DISCOVERY PLUS 2 można zainstalować w samochodzie zarówno za pomocą złączy ISOFIX, jak i 3-punktowego pasa samochodowego
Ulepszone siedzisko i obficie wyściełane, miękkie pokrowce z materiału zapewniają dodatkowy komfort, szczególnie podczas długich podróży Amazon.plПоскаржитись | 692 zł |
Britax Romer Discovery Plus 2 Car Seat Czarny 2000039735Zatwierdzony zgodnie z nowym regulaminem UN R129/03 (i-Size), podwyższenie Britax Römer DISCOVERY PLUS to praktyczny, lekki i bezpieczny model dla dzieci o wzroście od 100 do 150 cm.Zaprojektowa KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 703 zł |
Відеоогляди
BRITAX ROEMER DISCOVERY PLUS
20 березня 2023176 переглядів
Britax Römer DISCOVERY PLUS | Product Features and Benefits
2 грудня 20221 138 переглядів
Як вибрати дитяче автокрісло
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Discovery Plus:
- Розміри: 63-83x44x42 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 629 zł
1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, Top Tether, регулювання: спинки, підголівника, ременів
від 604 zł
1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, ніжка в підлогу, регулювання: спинки, підголівника, ременів, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 489 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, Top Tether, регулювання: спинки, підголівника, ременів
від 502 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, регулювання: спинки, підголівника
від 652 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, регулювання: спинки, підголівника, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 608 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, регулювання: підголівника
від 599 zł
1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, ніжка в підлогу, бічний захист, регулювання: спинки, підголівника, ременів, горизонтальна спинка, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 599 zł
1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, регулювання: спинки, підголівника, ременів
від 489 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, Top Tether, бічний захист, регулювання: спинки, підголівника, ременів
від 533 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, бічний захист, регулювання: підголівника, краш-тест ADAC: добре (1.6–2.5)
від 678 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, ніжка в підлогу, регулювання: спинки, підголівника, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 681 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, ніжка в підлогу, бічний захист, регулювання: спинки, підголівника, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size