Дитяче автокрісло Britax Romer Adventure Plus i-Size
Відео 1Фото 26 |
Britax Romer Adventure Plus i-Size |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Adventure Plus i-Size
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRITAX RÖMER Fotelik dziecięcy ADVENTURE PLUS 2 dla dzieci w wieku od 100Fotelik dziecięcy ADVENTURE PLUS może być używany od 3,5 do 12 lat i o wzroście od 100 do 150 cm
Made in Germany – zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech, ADVENTURE PLUS spełnia najwyższe wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa w podróży
Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji ADVENTURE PLUS można przymocować do trzech fotelików dzieci... щеęcych obok siebie na tylnej kanapie wielu pojazdów
ADVENTURE PLUS jest instalowany w samochodzie za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego
Ulepszone siedzisko i obszernie wyściełane miękkie pokrowce z tkaniny zapewniają dodatkowy komfort, szczególnie podczas długich podróży Amazon.plПоскаржитись | 520 zł |
Britax Romer Adventure Plus Car Seat Czarny 24072/2000036853ADVENTURE PLUS to bezpieczny i wygodny fotelik z wysokim oparciem stworzony na każdą podróż. Łatwo montowany za pomocą pasa bezpieczeństwa samochodu, jest szczególnie dobrym wyborem dla rodziców, których pojazd nie jest wyposażony w punkty mocowania ISOFIX. Aby zapewnić nasze najwyższe standardy jakości.Przeglą KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 525 zł |
BRITAX RÖMER Fotelik dziecięcy ADVENTURE PLUS 2 dla dzieci w wieku od 100Fotelik dziecięcy ADVENTURE PLUS 2 może być używany od 3,5 do 12 lat i o wzroście od 100 do 150 cm
Made in Germany – zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech, ADVENTURE PLUS 2 spełnia najwyższe wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa w podróży
Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji ADVENTURE PLUS 2 można przymocować do trzech fotelików... щеdziecięcych obok siebie na tylnej kanapie wielu pojazdów
ADVENTURE PLUS 2 jest instalowany w samochodzie za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego
Ulepszone siedzisko i obszernie wyściełane miękkie pokrowce z tkaniny zapewniają dodatkowy komfort, szczególnie podczas długich podróży Amazon.plПоскаржитись | 465 zł |
Britax Romer Adventure Plus Car Seat Czarny 24071/2000036852ADVENTURE PLUS to bezpieczny i wygodny fotelik z wysokim oparciem stworzony na każdą podróż. Łatwo montowany za pomocą pasa bezpieczeństwa samochodu, jest szczególnie dobrym wyborem dla rodziców, których pojazd nie jest wyposażony w punkty mocowania ISOFIX. Aby zapewnić nasze najwyższe standardy jakości.Przeglą KidINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 525 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Adventure Plus i-Size:
- Розміри: 63 - 83х44х42 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 460 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, регулювання: підголівника, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 222 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, кріплення ременем, регулювання: підголівника, краш-тест ADAC: добре (1.6–2.5)
від 500 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, LATCH, кріплення ременем, бічний захист, регулювання: підголівника, краш-тест ADAC: добре (1.6–2.5)
від 499 zł
1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, кріплення ременем, бічний захист, регулювання: спинки, підголівника, ременів
від 490 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, регулювання: спинки, підголівника, ширини спинки, краш-тест ADAC: задовільно (2.6 – 3.5), стандарт i-Size i-Size
від 534 zł
1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, кріплення ременем, регулювання: спинки, підголівника, ременів, краш-тест ADAC: стандарт i-Size i-Size
від 478 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, бічний захист, регулювання: підголівника
від 479 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, Top Tether, регулювання: спинки, підголівника, горизонтальна спинка, знімна спинка
від 377 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, кріплення ременем, бічний захист, регулювання: підголівника, ширини спинки
від 448 zł
2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, регулювання: підголівника, знімна спинка
від 489 zł
0+ (0 – 13 кг), 1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), поворотна система, по ходу, проти ходу, ISOFIX, кріплення ременем, Top Tether, бічний захист, регулювання: спинки, підголівника, ременів
від 427 zł
1 (9 – 18 кг), 2 (15 – 25 кг), 3 (22 – 36 кг), по ходу, ISOFIX, кріплення ременем, Top Tether, регулювання: спинки, підголівника, ременів