Fotelik samochodowy Britax Romer Adventure Plus i-Size
Wideo 1Zdjęcia 26 |
Britax Romer Adventure Plus i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Britax Romer Adventure Plus i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BRITAX RÖMER Fotelik dziecięcy ADVENTURE PLUS 2 dla dzieci w wieku od 100 | 520 zł |
Britax Romer Adventure Plus Car Seat Czarny 24072/2000036853 | 526 zł |
BRITAX RÖMER Fotelik dziecięcy ADVENTURE PLUS 2 dla dzieci w wieku od 100 | 465 zł |
Britax Romer Adventure Plus Car Seat Czarny 24071/2000036852 | 526 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Britax Romer Adventure Plus i-Size:
- Wymiary: 63 – 83x44x42 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →