Fotelik samochodowy Britax Romer Kidfix i-Size
Wideo 5Zdjęcia 12 |
Britax Romer Kidfix i-Size |
|
Jeden z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych dla dzieci w portfolio marki Britax Romer. Produkt wykonany zgodnie z wymogami europejskiej normy ECE 129 i-Size i przeznaczony dla starszych dzieci o wzroście od 100 do 150 cm. Britax Romer Kidfix i-Size został wyposażony w wygodne podłokietniki, wysokie oparcie z dużymi bocznymi „skrzydłami” i głęboki zagłówek. Bezpieczeństwo dziecka w foteliku gwarantuje wielopoziomowy system ochrony.
Składa się z nakładki XP-PAD, która zmniejsza nacisk standardowego pasa bezpieczeństwa i minimalizuje obciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa podczas kolizji, dodatkowy punkt wyściełania pasa bezpieczeństwa SecureGuard (usuwa obciążenie z jamy brzusznej w przypadku wypadków) oraz boczne ochraniacze SICT. Jako system pomocniczy do mocowania produktu do fotela samochodowego służą chowane uchwyty Isofix. Model posiada dobrą wentylację, pochylenie oparcia pod narożnik kanapy samochodowej, wskazówki do prawidłowego montażu fotelika. Tapicerka fotelika dziecięcego wykonana jest w 100% z poliestru i można ją łatwo zdjąć do prania w pralce na delikatnym cyklu w temperaturze 30 °C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Britax Romer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Britax Romer.
Kup Britax Romer Kidfix i-Size
Britax FOTELIK BRITAX ROMER KIDFIX i-SIZE 100-150 cm | 999 zł |
Britax Romer, Kidfix I-Size, Fotelik samochodowy, 15-36kg, Cosmos Black | 864 zł |
Britax romer, kidfix i-size, fotelik samochodowy, 15-36 kg, atlantic green | 999 zł |
- Wymiary: 63–83x48x42 cm