Дитяче автокрісло Foppapedretti Skill i-Size
Фото 6 |
Foppapedretti Skill i-Size |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Foppapedretti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Foppapedretti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Foppapedretti Skill i-Size
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Foppapedretti Skill I-Size Fotelik samochodowy dla dziecka o wysokości od | 750 zł |
Foppapedretti Skill I-size Car Seat Szary 9700415403 | 724 zł |
Foppapedretti Skill I-size Car Seat Szary 9700415404 | 820 zł |
Foppapedretti Skill I-size Car Seat Czarny 9700415401 | 724 zł |
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Foppapedretti Skill i-Size:
- Розміри: 64.5/83.5x46/62x45/51 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →