Fotelik samochodowy Foppapedretti Skill i-Size
Zdjęcia 6 |
Foppapedretti Skill i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Foppapedretti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Foppapedretti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Foppapedretti Skill i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Foppapedretti Skill I-Size Fotelik samochodowy dla dziecka o wysokości od | 808 zł |
Foppapedretti Skill I-size Car Seat Szary 9700415403 | 725 zł |
Foppapedretti Skill I-size Car Seat Czarny 9700415401 | 725 zł |
Foppapedretti Skill I-size Car Seat Szary 9700415404 | 843 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Foppapedretti Skill i-Size:
- Wymiary: 64,5/83,5x46/62x45/51 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →