Fotelik samochodowy Foppapedretti Pitstop i-Size
Zdjęcia 13 |
Foppapedretti Pitstop i-Size |
|
System wentylacji Air Flow. Dodatkowa wbudowana ochrona Comfort Kid Pad.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Foppapedretti Pitstop i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Foppapedretti Pitstop i-Size fotelik samochodowy dla dzieci o wysokości od | 1 165 zł |
Foppapedretti Pitstop I-size Car Seat Szary 9700414103 | 1 033 zł |
Foppapedretti Pitstop I-size Car Seat Czarny 9700414101 | 1 002 zł |
Foppapedretti Pitstop I-size Car Seat Szary 9700414102 | 1 002 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →