Fotelik samochodowy Foppapedretti Time i-Size
Zdjęcia 5 |
Foppapedretti Time i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Foppapedretti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Foppapedretti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Foppapedretti Time i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Foppapedretti Time i-Size Fotelik samochodowy dla dziecka o wysokości od 1 | 546 zł |
Foppapedretti Time I-size Car Seat Beżowy 9700413803 | 514 zł |
Foppapedretti Time I-size Car Seat Szary 9700413802 | 514 zł |
Foppapedretti Time I-size Car Seat Szary 9700413801 | 461 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Foppapedretti Time i-Size:
- Wymiary: 59/81x46x47 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →