Fotelik samochodowy Foppapedretti Iturn i-Size
Zdjęcia 12 |
Foppapedretti Iturn i-Size |
|
System wentylacji Air Flow na ramie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Foppapedretti Iturn i-Size
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Foppapedretti ITURN i-Size fotelik samochodowy dla dziecka od 40 do 150 cm | 873 zł |
Foppapedretti Iturn I-size Car Seat Czarny 9700414201 | 1 240 zł |
Foppapedretti ITURN i-Size fotelik samochodowy dla dzieci od 40 do 150 cm | 876 zł |
Foppapedretti Iturn i-Size 360 obrotowy fotelik samochodowy dla dzieci o w | 874 zł |
Foppapedretti Iturn I-size Car Seat Szary 9700414203 | 1 240 zł |
Foppapedretti Iturn I-size Car Seat Szary 9700414202 | 1 240 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →