SSD Crucial T500 CT2000T500SSD5 2 TB z chłodnicą
Zdjęcia 6 |
Crucial CT2000T500SSD5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial T500 CT2000T500SSD5 2 TB z chłodnicą
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial T500 2 TB Gen4 NVMe M2 wewnętrzny dysk SSD do gier z radiatorem do | 929 zł |
Crucial Dysk T500 2TB M.2 NVMe 2280 PCIe40 7400/7000 Radiator DGCRCWKT02T5 | 929 zł |
Crucial T500 M.2 PCI-e 4.0 NVMe 2TB heatsink HD-SSDM2-CUL-077 | 826 zł |
Dysk CRUCIAL T500 2TB SSD (z radiatorem) | 825 zł |
Dysk SSD CRUCIAL (M.2 2280″ /2 TB /PCIe /7400MB/s /7000MS/s) | 1 049 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Crucial T500 CT2000T500SSD5
Ceny na Crucial T500 CT2000T500SSD5 |
---|---|---|---|---|
Crucial T500 CT500T500SSD8 500 GB bez radiatora | od 331 zł | 14 oferty | ||
Crucial T500 CT1000T500SSD8 1 TB bez radiatora | od 459 zł | 14 oferty | ||
Crucial T500 CT1000T500SSD5 1 TB z chłodnicą | od 468 zł | 9 oferty | ||
Crucial T500 CT2000T500SSD8 2 TB bez radiatora | od 779 zł | 8 oferty | ||
Crucial T500 CT2000T500SSD5 2 TB z chłodnicą | od 825 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →