Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MX475
Wideo 2 |
Niedrogie, ciche, wielofunkcyjne urządzenie atramentowe spełniające funkcje drukarki kolorowej/monochromatycznej, kopiarki, skanera płaskiego z automatycznym podajnikiem oryginałów (ADF, do 30 stron) oraz faksu. Pozycjonowany jako produkt w podstawowej kategorii cenowej, przeznaczony do użytku w domu lub w małym biurze. Oprócz przystępnej ceny oferuje obsługę drukowania zdjęć bez obramowania (maksymalnie do 20x25 cm) oraz obecność wbudowanego modułu Wi-Fi 4 (802.11/b/g/n), który zapewnia druk bezpośredni dokumentów/zdjęć ze smartfonów.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MX475 zapewnia dobrą wydajność – wydruk jednej strony monochromatycznego dokumentu tekstowego zajmuje niecałe 6 sekund, a druk w kolorze z prędkością 6 str./min. Łączy się z komputerem osobistym, stacją roboczą lub laptopem za pomocą standardowego interfejsu USB 2.0 i obsługuje technologię bezpośredniego drukowania PictBridge z aparatów i napędów USB.
Skaner płaski CIS jest w stanie tworzyć wysokiej jakości cyfrowe kopie dokumentów w rozdzielczości 1200x2400 dpi i 48-bitowej głębi kolorów. W trybie kopiowania bezpośredniego rozdzielczość wynosi aż 600 dpi, co wystarcza do uzyskania całkowicie identycznych kopii monochromatycznych. Urządzenie wielofunkcyjne współpracuje z systemem podawania atramentu w postaci wkładów, w którym można stosować wkłady o standardowej wydajności (PG-540 do 180 stron i CL-541 do 180 stron) oraz wkłady o dużej wydajności (PG-540XL do 600 stron i CL- 541XL do 400 stron).
Kup Canon PIXMA MX475
Wszystkie ceny 10 →Urządzenie CANON Pixma MG2555S | 190 zł |
Kolorowa Canon PIXMA MG2555S DR-AW-CAN-192 | 169 zł |
Urządzenie CANON Pixma MG2555S | 190 zł |
Canon PIXMA MG2555S Atramentowa A4 4800 x 600 DPI 0727C026 | 218 zł |
Drukarka Canon Pixma Mg2555S + Kabel Usb | 229 zł |
- Obsługuje Apple AirPrint, Google Cloud Print (drukowanie mobilne)