Pralka Candy Smart Inverter CS4 147 TXME/1-S biały (31011497)
Zdjęcia 6 |
Candy Smart Inverter CS4 147 TXME/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart Inverter CS4 147 TXME/1-S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka Candy CS4 147TXME/1-S 31011497 | 1 699 zł |
Pralka Candy Cs4 147Txme1S 7Kg Inverter Simply Fi | 1 499 zł |
Pralka Candy Cs4 147Txme1S 7Kg Inverter Simply Fi | 1 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →