Pralka Amica NAAWSG814BiS biały
Zdjęcia 8 |
Amica NAAWSG814BiS biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica NAAWSG814BiS biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Pralka NAAWSG814BiS HWAMIRFSG814BIS | 1 652 zł |
Amica Pralka NAAWSG814BiS 113399 | 1 763 zł |
Pralka Amica NAAWSG814BiS | 1 726 zł |
Amica Pralka NAAWSG814BiS 113399 | 1 652 zł |
Pralka AMICA NAAWSG814BiS - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 749 zł |
Pralka ładowana od frontu AMICA NAAWSG814BiS I tel. (22) 266 82 20 I Raty | 1 730 zł |
Pralka AMICA NAAWSG814BiS | 1 894 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →