Suszarka BaByliss Smooth Dry 5790PE
Zdjęcia 4 |
BaByliss Smooth Dry 5790PE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss Smooth Dry 5790PE
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Suszarka do włosów Standard 5790PE | 159 zł |
Babyliss Suszarka do włosów BABYLISS 5790PE | 169 zł |
BABYLISS SMOOTH DRY 2300 SUSZARKA DO WŁOSÓW 5790PE | 188 zł |
Suszarka do włosów BABYLISS 5790PE | 199 zł |
Suszarka do włosów Babyliss 5790PE jonizacja 2300W | 138 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →