Obudowa AZZA Obsidian 270 bez Zasilacz
Zdjęcia 5 |
AZZA Obsidian 270 bez Zasilacz
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup AZZA Obsidian 270 bez Zasilacz
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AZZA Obsydian ATX Mid-Tower obudowa dla graczy z wentylatorami 3 ARGB i pi | 494 zł |
Azza Obudowa Azza Obsidian 270 (CSAZ-270) | 417 zł |
Linkworld Azza Obsidian 270 (czarna) | 334 zł |
AZZA Obudowa Azza Obsidian 270 (CSAZ-270) | 425 zł |
AZZA Obudowa Azza Obsidian 270 (CSAZ-270) | 408 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! AZZA Obudowa Azza Obsidian 270 (CSAZ-270) - PACZKOMAT, | 401 zł |
Linkworld Azza Obsidian 270 (czarna) | 377 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →