Obudowa AZZA Pyramid L srebrny (CSAZ-804L)
Wideo 6Zdjęcia 3 |
AZZA Pyramid L srebrny
Typ obudowy:Cube Case
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup AZZA Pyramid L srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AZZA Pyramid L PCIE 30 CSAZ-804L PYRAMID | 2 104 zł |
AZZA Pyramid 804L - pyramid enclosure - extended ATX - Obudowa komputerowa | 1 606 zł |
Obudowa Azza Pyramid L 804 (CSAZ-804L) | 1 583 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! AZZA Pyramid 804L, bench / show case - PACZKOMAT, POCZ | 1 473 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →