Obudowa AZZA Pyramid Mini srebrny
Wideo 4Zdjęcia 3 |
AZZA Pyramid Mini srebrny
Typ obudowy:Cube Case
Standard płyty głównej:mini-ITX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup AZZA Pyramid Mini srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AZZA Pyramid Mini 806 - Mini-ITX tower - mini ITX - Obudowa komputerowa - | 1 687 zł |
Obudowa Azza Pyramid Mini 806 (CSAZ-806) | 1 693 zł |
Obudowa Azza Pyramid Mini 806 (CSAZ-806) | 1 687 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →