Obudowa AZZA Cube 802 czarny (CSAZ-802F)
Wideo 5Zdjęcia 5 |
AZZA Cube 802 czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup AZZA Cube 802 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Azza Cube 802 Full-Tower czarna - obudowa PC ATX Micro ATX Mini-ITX CSAZ-8 | 1 502 zł |
AZZA Cube 802 - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 1 380 zł |
Obudowa Azza Cube 802F | 1 372 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →