System MESH Asus ZenWiFi Pro ET12 (2-pack) (90IG05Z0-MO3A20)
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Asus ZenWiFi Pro ET12 (2-pack)
1 urządzenie2 urządzenia
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1148 Mb/s
5 GHz:4804 Mb/s
6 GHz:4804 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 10 antena(y), niewymienne
Klasa prędkości AX11000. Dodatkowa sieć 5 GHz do przesyłania danych między modułami sieciowymi. Duży obszar pokrycia.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ZenWiFi Pro ET12 (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus ZenWiFi Pro ET12 (2-pack)
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ZenWiFi Pro ET12 (2-Pack) AXE11000 Tri-Band WiFi 6E Mesh WiFi System | 3 203 zł |
ASUS ZenWiFi Pro ET12(2-pack) czarny NET-WLRD-ASU-148 | 2 799 zł |
Router ASUS ZenWiFi Pro ET12 (2 szt.) | 2 799 zł |
Router ZenWiFi Pro ET12 System WiFi 6 AX11000 2pk | 3 390 zł |
ASUS ZenWiFi Pro ET12 Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 ZenWiFi Pro ET12 (2pk) ZenW | 3 181 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Asus ZenWiFi Pro ET12 (2-pack)
Ceny na Asus ZenWiFi Pro ET12 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
Asus ZenWiFi Pro ET12 (1-pack) | od 1 534 zł | 13 oferty | ||
Asus ZenWiFi Pro ET12 (2-pack) | od 2 799 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →