Router ADSL Asus DSL-N16U
Zdjęcia 3 |
Asus DSL-N16U
WAN:Ethernet, ADSL
Podłączenie:LAN 4 porty, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Anteny i sygnał:3 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DSL-N16U
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus DSL-N16U
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus DSL-N16 Modem VDSL2/ADSL N300 pojedyncza taśma 90IG02C0-BM3100 | 223 zł |
ASUS DSL-N16U - Wireless router N Standard - 802.11n | 327 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! asus Router WiFi DSL-N16 ADSL2/2+ N300 4LAN 1WAN - P | 395 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →