Karta sieciowa Asus USB-AX56
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Adapter do portu USB komputera z wysuwaną anteną skrzydełkową zapewniającą niezawodny odbiór sygnału z routera głównego. Antena modelu obsługuje Beamforming, co skutecznie poprawia odbiór sygnału bezprzewodowego. Aby umieścić adapter w bezpośrednim polu widzenia routera, w zestawie Asus USB-AX56 znajduje się kabel USB, który działa jak rodzaj przedłużacza. Model uzyskał pełne wsparcie dla standardu Wi-Fi 6 o szerokości kanału 40 MHz w paśmie 2,4 GHz i 80 MHz w paśmie 5 GHz.
Prędkości w tych zakresach osiągają odpowiednio 574 Mbit/s i 1201 Mbit/s. Należy pamiętać, że jest to maksymalna teoretyczna przepustowość - w rzeczywistości prędkość zawsze będzie mniejsza niż podane wartości. Efektywną pracę adaptera z wieloma podłączonymi urządzeniami jednocześnie zapewniają technologie OFDMA i MU-MIMO w schemacie 2x2. Ponadto model uzyskał obsługę standardu szyfrowania WPA3, który pomaga chronić podłączone urządzenia przed lukami w sieci.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus USB-AX56
Wszystkie ceny 32 →ASUS Karta sieciowa bezprzewodowa ASUS USB-AX56 Czarny | 349 zł |
ASUS USB-AX56 | 429 zł |
Asus Karta sieciowa USB-AX56 WiFi AX1800 bez podstawki NKASUWWU0000002 | 228 zł |
Karta sieciowa ASUS USB-AX56 AX1800 (z podstawką) | 270 zł |
ASUS USB-AX56 NET-WLK-ASU-047 | 229 zł |