Router do gier Asus RT-AXE7800 (90IG07B0-MU9B00)
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Wydajny i funkcjonalny router bezprzewodowy obsługujący pracę w trzech pasmach częstotliwości: 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz. Model nabył wsparcie dla standardu Wi-Fi 6E i zapewnia prędkość przesyłu danych do 7800 Mb/s. Produkt jest pozycjonowany jako potężne rozwiązanie do gier. Potencjał szybkościowy urządzenia ujawnia wielogigabitowe złącze WAN o przepustowości 2,5 Gb/s. Ponadto model został wyposażony w cztery porty Gigabit Ethernet LAN, z których jeden może pełnić funkcje WAN.
Dla maksymalnej wydajności w paśmie 5 GHz Asus RT-AXE7800 wykorzystuje dedykowany układ BCM6715, dla pasma 6 GHz - moduł radiowy wbudowany w procesor. Urządzenie obsługuje kanały 160 MHz i modulację 1024-QAM. Technologie MU-MIMO i OFDMA zapewniają wydajną pracę z wieloma podłączonymi urządzeniami jednocześnie. Sześć anten pozwala na stworzenie imponującego obszaru zasięgu Wi-Fi, a technologia Asus AiMesh pomoże wdrożyć jedną bezproblemową sieć w dużym domu. Za ochronę sieci i kontrolę rodzicielską odpowiada system bezpieczeństwa informacji AiProtection Pro. Port USB służy do tworzenia zapasowego łącza internetowego za pomocą modemu LTE.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus RT-AXE7800
Wszystkie ceny 13 →ASUS RT-AXE7800 - AXE 6E Triple Band Router Wi-Fi 7800Mbps - 6 GHz 25G Por | 940 zł |
ASUS RT-AXE7800 - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) | 1 261 zł |
Router ASUS RT-AXE7800 | 940 zł |
Router RT-AXE7800 WiFi 6E AX7800 | 1 595 zł |
Router ASUS RT-AXE7800 | 940 zł |