System MESH Asus ZenWiFi XD6S (2-pack) (90IG06F0-MO3B40)
Zdjęcia 4 |
Pre-top szybki system MESH składający się z pary dwukanałowych routerów bezprzewodowych (routerów) klasy AX5400 z obsługą sieci Wi-Fi 6 i zwiększoną przepustowością 160 MHz. Kluczową cechą takiego systemu jest możliwość utrzymania imponującej strefy wysokiej jakości zasięgu Wi-Fi (do 500 m²), przez którą użytkownik nie napotyka nieprzyjemnego efektu przerwania i przywrócenia sesji przy przejściu z jednego router do innego.
Jest pozycjonowany jako produkt z najwyższej kategorii cenowej 2022, który może stać się niezawodną podstawą dla szybkiej infrastruktury Wi-Fi w mieszkaniach o złożonym układzie, domkach i innych obszarach mieszkalnych nasyconych dużą liczbą gadżetów (smartfony, tablety , SmartTV, konsole do gier, drukarki/urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia smart home). Każdy router Asus ZenWiFi XD6S (2-pak) jest wyposażony w port WAN i jeden port GbE LAN (do 1 Gbps).
Obsługuje technologię Ethernet Backhaul. Taki system MESH zapewni komfortowe surfowanie, odbiór/transmisję strumieniowych transmisji wideo w rozdzielczości UltraHD/4K, szybkie działanie usług w chmurze i aplikacji webowych. Jednocześnie gwarantowana jest niska latencja zapewniająca komfortową rozgrywkę. Sześć wbudowanych anten i racjonalny wybór lokalizacji do instalacji modułów pozwalają rozwiązać problem „martwych” stref.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ZenWiFi XD6S (2-pack)
Wszystkie ceny 6 →Asus AX5400 Dual-Band Mesh WiFi 6 System ZenWiFi XD6S (2-Pack) 802.11ax, 5 | 1 066 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi Asus ZenWiFi XD6S (2-pack) (90IG06F0-MO3B40) Biał | 1 696 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS ZenWiFi XD6S 2-Pack - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 273 zł |
Asus Xd6s/w-2-pk Switch Biały | 1 003 zł |
ASUS ZenWiFi XD6S (5400Mb/s a/b/g/n/ac/ax) 2 szt. | 829 zł |
Asus | AX5400 Dual-Band Mesh WiFi 6 System | ZenWiFi XD6S (2-Pack) | 802.1 | 1 163 zł |
Modyfikacje Asus ZenWiFi XD6S (2-pack)
Ceny na Asus ZenWiFi XD6S (2-pack) |
---|---|---|---|---|
Asus ZenWiFi XD6S (1-pack) | od 699 zł | 2 oferty | ||
Asus ZenWiFi XD6S (2-pack) | od 829 zł | 6 oferty |