System MESH Asus ZenWiFi AX Hybrid (1-pack) (90IG05T0-BM9100)
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Asus ZenWiFi AX Hybrid (1-pack)
1 urządzenie2 urządzenia
WAN:Ethernet, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:1201 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Obsługa AV1300 HomePlug AV2 pozwala modułom systemu MESH komunikować się ze sobą i przesyłać dane przez sieć elektryczną.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ZenWiFi AX Hybrid (1-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus ZenWiFi AX Hybrid (1-pack)
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZENWIFI AX HYBRID XP4 AX1800 PW LINE 1 opakowanie biały WLAN WIFI6 90IG05T | 285 zł |
Asus System WiFi 6 ZenWiFi XP4 AX1800 1-pack biały KMASURXWX000029 | 583 zł |
ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) 1 pack-biały NET-WLRD-ASU-147 | 419 zł |
Router ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 | 610 zł |
Router ASUS ZenWiFi AX Hybrid XP4 | 610 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Asus ZenWiFi AX Hybrid (1-pack)
Ceny na Asus ZenWiFi AX Hybrid (1-pack) |
---|---|---|---|---|
Asus ZenWiFi AX Hybrid (1-pack) | od 285 zł | 18 oferty | ||
Asus ZenWiFi AX Hybrid (2-pack) | od 710 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →