MESH система Asus ZenWiFi AX Mini (2-pack) (90IG05N0-MO3R40)
Відео 7Фото 7 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ZenWiFi AX Mini (2-pack)
Усі ціни 9 →ASUS ZenWiFi AX Mini AX1800 2 Pack XD4 90IG05N0-MO3R30 | 729 zł |
ASUS ZenWiFi AX Mini (XD4) router 10 Gigabit Ethernet 90IG05N0-MO3R40 | 773 zł |
ZenWiFi AX Mini (XD4) (2pk White) AX1800 Dual-band | 620 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi Asus ZenWiFi XD4 AX1800 - 2pack (90IG05N0-MO3R40) | 1 135 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! asus System WiFi 6 AX1800 ZenWiFi AX Mini (XD4) 2-pa | 616 zł |
Сітчасті системи Wi-Fi поєднують в собі потужність декількох бездротових точок доступу для повного покриття інтернетом «по повітрю» приміщень великої «квадратури». Цікавий варіант такої системи представлений в портфоліо Asus. Зустрічайте, модель ZenWiFi AX Mini!
Двоє зі скриньки
MESH-система складається з двох компактних «кубиків» з вбудованими антенами, які забезпечують покриття площі до 310 м². Також на ринку представлена комплектація пристрою, яка складається з провідного роутера та двох допоміжних вузлів, що покриває «квадратуру» понад 450 м². Стабільний доступ до Інтернету досягається завдяки безшовному перепідключенню клієнта від однієї комірки системи до ближчої, причому без найменших затримок в роботі інтернет-з'єднання.
Мережі Wi-Fi 6
Базова станція Asus ZenWiFi AX Mini має два гігабітних порти: WAN/LAN і LAN. Робота компонентів системи налагоджена в мережах покоління Wi-Fi 6 — в діапазоні 2.4 ГГц з пристрою можна вичавити швидкість передачі даних до 574 Мбіт/с, на частоті 5 ГГц темп обміну даними досягає 1201 Мбіт/с. На практиці швидкісні показники будуть залежати від конкретних умов проживання MESH-системи. З'єднуються точки між собою в тих же діапазонах, в яких знаходяться призначені для користувача пристрої.
Проста і зручна налаштування
У MESH-системі реалізовані варіанти експрес-налаштування мережі за допомогою мобільного додатку або ж глибокого налаштування параметрів через стандартний веб-інтерфейс. Також для моделі заявлена підтримка технологій Beamforming, MU-MIMO і захист AiProtection. Бракує їй хіба що трохи більше портів (в оснащенні системи немає жодного USB-інтерфейсу). Asus ZenWiFi AX Mini є дійсно висококласним продуктом для розгортання великої та швидкої бездротової мережі в будинку або малому офісі з якісним покриттям і мінімальною кількістю «сліпих зон».
Модификації Asus ZenWiFi AX Mini (2-pack)
Ціни на Asus ZenWiFi AX Mini (2-pack) |
---|---|---|---|---|
Asus ZenWiFi AX Mini (1-pack) | від 330 zł | 22 пропозиції | ||
Asus ZenWiFi AX Mini (2-pack) | від 616 zł | 9 пропозицій | ||
Asus ZenWiFi AX Mini (3-pack) | від 944 zł | 19 пропозицій |