Ціни на Asus ZenWiFi AX Mini (2-pack) (90IG05N0-MO3R40)
Відео 7Фото 7 | від 616 до 1 135 zł Тип пристрою: MESH система; У комплекті: 2 пристрої; WAN-порт: Ethernet (RJ45); Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac); Wi-Fi 6 (802.11ax); 2.4 ГГц; 5 ГГц; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 574; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 1201; Інтерфейси (для адаптерів): WAN: LAN: Кількість LAN портів: 2 порти |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ZenWiFi AX Mini AX1800 2 Pack XD4 90IG05N0-MO3R30 | 729 zł |
ASUS ZenWiFi AX Mini (XD4) router 10 Gigabit Ethernet 90IG05N0-MO3R40 | 773 zł |
ZenWiFi AX Mini (XD4) (2pk White) AX1800 Dual-band | 620 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi Asus ZenWiFi XD4 AX1800 - 2pack (90IG05N0-MO3R40) | 1 135 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! asus System WiFi 6 AX1800 ZenWiFi AX Mini (XD4) 2-pa | 616 zł |
Asus Xd4/b-2-pk Zenwifi Ax Mini Wifi Repeater 2 Units Czarny | 855 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi Asus ZenWiFi XD4 (2-pack) (90IG05N0-MO3R30) Czarn | 900 zł |
ASUS ZenWiFi AX Mini (XD4) router 10 Gigabit Ethernet 90IG05N0-MO3R40 | 773 zł |
ASUS ZenWiFi AX XD4 MESH (1800Mb/s a/b/g/n/ac/ax) 2xAP - darmowy odbiór w | 619 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!