Router do gier Asus RT-AX86U Pro (90IG07N0-MO3B00)
Wideo 10Zdjęcia 11 |
Asus RT-AX86U Pro
2023 rokgamingowymodem 4GWi-Fi 6Dual-band2.5 Gb/srównoważenie (Dual WAN)MU-MIMOMESHBeamforming160 MHz
WAN:Ethernet, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 5 portów, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:861 Mb/s
5 GHz:4804 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Port gier, kompatybilność z PS5, tryb gier mobilnych, zaawansowane funkcje QoS. Tryb mostka multimedialnego. Potężny procesor i tryb siatki.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RT-AX86U Pro
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus RT-AX86U Pro
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS RT-AX86U PRO dwuzakresowy router do gier AX5700 Wi-Fi 6 80211ax dedyk | 842 zł |
ASUS RT-AX86U Pro - Wireless router Wi-Fi 6 | 1 014 zł |
Asus Router RT-AX86U Pro Gaming WiFi 6 AX5700 KMASURXWX000046 | 1 062 zł |
ASUS RT-AX86U PRO NET-WLRD-ASU-158 | 939 zł |
Router ASUS RT-AX86U Pro | 859 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →