Karta graficzna ASRock Radeon RX 6750 XT Challenger Pro 12GB OC (RX6750XT CLP 12GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 6750 XT Challenger Pro 12GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 6750 XT Challenger Pro 12GB OC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Radeon RX 6750 XT Challenger Gaming D 12GB OC 90-GA3QZZ-00UANF | 1 972 zł |
ASRock Radeon RX 6750 XT Challenger Pro OC - 12GB GDDR6 RAM - Karta grafic | 1 742 zł |
Karta graficzna ASRock Radeon RX 6750 XT Challenger Pro OC 12GB GDDR6 (RX6 | 1 799 zł |
ASRock Radeon RX 6750 XT Challenger Pro OC 12GB GDDR6 | 1 628 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →