Monitor AOC 24V5CE 23.8 "
Zdjęcia 9 |
AOC 24V5CE 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 24V5CE 23.8 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC 24V5CE - 24-calowy monitor FHD 1920 x 1080 75 Hz HDMI USB-C koncentrat | 683 zł |
24" AOC Value-line 24V5CE/BK - V5 series - LED monitor - Full HD (1080p) - | 593 zł |
Monitor AOC V5 24V5CE 23.8" 1920x1080px IPS 1 ms 24V5CE BK | 349 zł |
AOC 24V5CE/BK 24" Full HD IPS 75Hz 4ms | 719 zł |
Monitor AOC 24V5CE/BK | 592 zł |
AOC 24V5CE/BK 24" Full HD IPS 75Hz 4ms | 719 zł |
Aoc Value-line 24v5ce/bk - V5 24´´ Fhd Ips Led Monitor 75hz Wielokolorowy | 603 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →