Monitor Philips 24E1N3300A 23.8 "
Zdjęcia 7 |
Philips 24E1N3300A 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 24E1N3300A 23.8 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Monitors 24E1N3300A/00 Monitor Czarny 24" | 522 zł |
Monitor Philips E-line 24E1N3300A/00 | 522 zł |
Monitor 24E1N3300A IPS 23.8 cala HDMI USB-C Głośniki | 728 zł |
Philips 24e1n3300a/00 24´´ Fhd Ips Led Monitor 75hz Czarny One Size / EU P | 623 zł |
Philips 24e1n3300a/00 24´´ Fhd Ips Led Monitor 75hz Posrebrzany One Size / | 741 zł |
Modyfikacje Philips 24E1N3300A
Ceny na Philips 24E1N3300A |
---|---|---|---|---|
Philips 24E1N3300A 23.8 " | od 522 zł | 5 oferty | ||
Philips 27E1N3300A 27 " | od 696 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →